Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Zoznam najpálivejších chilli papričiek na svete: Ohnivá cesta cez Scovilleho stupnicu pálivosti - 🌶️ Papričky - Habanero

Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo do sveta pálivosti a objavte tie najpálivejšie chilli papričky, aké ľudstvo pozná. Od mierne pikantných až po nebezpečne štipľavé, tieto papričky majú silu, ktorá donúti aj tých najodvážnejších nadšencov chilli, aby siahli po pohári mlieka. Pridajte sa k nám a preskúmajte stupnicu najpálivejších papričiek na celom svete podľa Scovilleovej stupnice!

 1. Pepper X (Scovilleova stupnica: 2 693 000 SHU)
  Novo zvolená kráľovná pálivých čili papričiek. Túto papričku opäť vypestoval Ed Currie, ktorý stojí aj za Carolina Reaper. Bohužiaľ pre nás, Ed si semienka a papriky Pepper X veľmi stráži a zatiaľ nemá v pláne dať ich verejnosti voľne na pestovanie. Jediná šanca ako Pepper X ochutnať je v jeho chilli omáčkach.
 2. Carolina Reaper (Scovilleova stupnica: 1 641 183 až 2 200 000 SHU)
  Carolina Reaper kraľuje vo svete pálivosti chilli. Vďaka Scovilleo skóre, ktoré môže presiahnuť 2,2 milióna SHU, nie je táto chilli paprička pre slabých jedincov. Pochádza z Južnej Karolíny, USA, jej ovocná a dymová chuť je sprevádzaná intenzívnym peklom, ktoré pretrváva dlho po konzumácii.
 3. Trinidad Moruga Scorpion (Scovilleova stupnica: 1 200 000 až 2 009 231 SHU)
  Trinidad Moruga Scorpion, pochádzajúci z karibského štátu Trinidad a Tobago, sa môže pochváliť spaľujúcim žiarom, ktorý môže presiahnuť až 2 milióny SHU. Táto paprička, známa pre svoj vráskavý vzhľad a ovocné podtóny, je obľúbenou voľbou medzi milovníkmi extrémnej pálivosti, ktorí hľadajú poriadne chilli vzrušenie.
 4. 7 Pot Douglah (Scovilleova stupnica: 923 889 až 1 853 936 SHU)
  7 Pot Douglah, tiež označovaný ako Chocolate 7 Pod, sa môže pochváliť tmavým, čokoládovým vzhľadom a neúprosnou pálivosťou, ktorá môže dosiahnuť takmer 1,9 milióna SHU. Táto paprika, pôvodom z Trinidadu a Tobaga, dodáva každému pokrmu silný punc.
 5. Bhut Jolokia, Ghost Pepper (Scovilleova stupnica: 855 000 až 1 041 427 SHU)
  Bhut Jolokia, pochádzajúca zo severovýchodných oblastí Indie, bežne známa ako Ghost Pepper, bola kedysi najpálivejšou papričkou na svete. Napriek tomu, že je prekonaná novšími konkurentmi, jej dymová a ľahko sladkastá chuť zostáva obľúbenou medzi odvážnymi jedákmi chilli.
 6. Naga Viper (Scovilleova stupnica: 900 000 až 1 382 118 SHU)
  Naga Viper, impozantná zmes Naga Morich, Ghost Pepper a Trinidad Scorpion, bola raz vyhlásená za najpálivejšiu papričku na svete. Jej pálivosť presahuje 1,3 milióna SHU a jej chuťový profil predstavuje ovocné a kvetinové tóny.
 7. Habanero Pepper (Scovilleova stupnica: 100 000 až 350 000 SHU)
  Habanero, dobre známe vo svete chilli papričiek, prináša intenzívnu štipľavosť v rozmedzí od 100 000 do 350 000 SHU. Rastie sa v rôznych farbách, jeho ovocná chuť a znesiteľná úroveň pálivosti z neho robí obľúbenú voľbu pre nadšencov pikantných chutí.

Od spaľujúcej bolesti spôsobenej Carolina Reaper až po chuťovo intenzívnu Habanero. Všetky čili papričky predvádzajú vzrušujúci svet ohnivých chutí. Pri prechádzaní Scovilleovej stupnice nezabudnite so všetkými čili papričkami zaobchádzať opatrne a rešpektovať ich silnú pálivosť. Či už hľadáte kulinársku výzvu alebo odvážne chuťové dobrodružstvo, objavovanie týchto najpálivejších čili papričiek nepochybne zanechá nezabudnuteľný zážitok pre vaše chuťové poháriky.

Ochutnajte omáčky, ktoré obsahujú práve tieto najpálivejšie papričky na svete.

Hot Ones omáčky Extreme Hot Trio pack

Hot Ones omáčky Extreme Hot Trio pack

Skladom
41,95 EUR 42,95 EUR
🔥 Pálivosť 5/5, 5+/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #8, #9
Pack troch extrémne štipľavých chili omáčok z Hot Ones show. Najlepší darček pre vyznávačov extrémnej pálivosti.
Karma Sauce Scorpion Disco 148ml

Karma Sauce Scorpion Disco 148ml

Skladom
11,50 EUR
🔥 Pálivosť 5/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #9
Zažite Horúčku sobotňajšej noci! Scorpion Disco je oveľa viac ako zariadenie na mučenie ľudí. V skutočnosti, iba mesiac po tom, čo Sean…