Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Naše benefity

Hot Ones omáčky

Ponúkame výber tých najlepších čili omáčok zo známej Hot Ones show. Skúste extrémne pálivú chilli omáčku Da Bomb, alebo siahnite po tých menej pálivých s veľkou škálou chutí.

Mr. Kubelík show omáčky

Kúpte si pálivé chilli omáčky od Zach´s pesto and chilli, ktoré jedia hostia v Mr. Kubelík show a zistite, akú výdrž v pojedaní pálivého máte aj vy.

Rôzne úrovne pálivosti

Či už túžite po miernom nakopnutí alebo spaľujúcom pekle, naše pálivé omáčky ponúkame vo všetkých úrovniach pálivosti, aby vyhovovali vašim preferenciám.

Bezkonkurenčné chute

Všetky chilli omáčky sú vybrané tak, aby ponúkali harmonické spojenie pálivosti a chuti a zaistili tak príjemný zážitok z každej kvapky.

Prírodné a prémiové ingrediencie

Ponúkame chilli omáčky od výrobcov, ktorí používajú iba tie najkvalitnejšie prísady, čo zaručuje vynikajúce produkty bez umelých prísad alebo konzervačných látok.

Malosériová výroba s vášňou

Vyberáme takých výrobcov chilli omáčok, ktoré ich práce bavia a chcú vám dopriať to najlepšie z chuti i pálivosti. Všetky ponúkané omáčky sú vyrábané v malosériových dávkach z tých najkvalitnejších ingrediencií.