Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Hot Ones omáčky Extreme Hot Trio pack

Hot Ones omáčky Extreme Hot Trio pack


Pack troch extrémne štipľavých chili omáčok z Hot Ones show. Najlepší darček pre vyznávačov extrémnej pálivosti. viac

Výrobca: Saucy Pack

Pôvodná cena 42,95 EUR. Ušetríte 2% (1 EUR) 41,95 EUR
Skladom
ks

Pack troch extrémne štipľavých chili omáčok z Hot Ones show. Najlepší darček pre vyznávačov extrémnej pálivosti. viac

Výrobca: Saucy Pack

Ťahla extrémne štipľavá sada chilli omáčok z Hot Ones show je naozaj len pre tých najotrlejších chilli maniakov. Nájdete v nej legendárnu chilli omáčku Da Bomb Beyond Insanity, ktorá je už od druhej série Hot Ones na krídielku #8, ale aj napriek tomu s ňou majú hostia najväčší problém. Ďalšie 2 omáčky Scorpion Disco a Burn After Eating boli na krídielku #9, teda na najvyššej priečke, kam sa môžu dostať omáčky iných výrobcov, než Heatonist distribúcia (oficiálne Hot Ones omáčky - Last Dab). Skladajú sa z mixu extra pálivých čili omáčok.
Tieto čili omáčky sú naozaj extrémne pálivé! Zaobchádzajte s nimi opatrne.

Pack obsahuje:
Da Bomb Beyond Insanity - Preslávená omáčka z HOT ONES oddeľuje zrná od pliev. Extrémne páli a je to tak jedna z najpálivejších omáčok, ktoré ponúkame. Stačí naozaj iba kvapka a veci začnú lietať do vzduchu.

Karma Sauce Ashes 2 Ashes - Najpálivejšie prírodná čili omáčka na trhu. Tou pokojne môže byť Karma Ashes 2 Ashes. Podľa našich skúseností a testovania ním naozaj je. Papričky 7 Pot Primo vás rozpáli do červena a otestuje čo všetko vydržíte.

Karma Sauce Scorpion Disco - Zažite Horúčku sobotňajšej noci! Scorpion Disco je oveľa viac ako zariadenie na mučenie ľudí. V skutočnosti, iba mesiac po tom, čo Sean Evans prvýkrát odhalil túto omáčku v Hot Ones show sa vrátila z Fiery Food Challenge 2021 s 1. miestom Golden Chile v kategórii Ghost Pepper Sauce.

Parametre
🔥 Pálivosť 5/5, 5+/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🌶️ Papričky Chipotle, Habanero, Bhut Jolokia / Ghost pepper, 7 pot, Trinidad Scorpion, Extra hot mix
🍗 Hot Ones #8, #9