Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Vitajte vo svete chilli omáčok.

Vitajte v Saucy, na slovenskom eshope zameranom na remeselne vyrábané pálivé chilli omáčky. Sme nadšení, že vám prinášame jedinečný a vzrušujúci rad chilli omáčok, ktoré dodajú každému jedlu skvelú chuť a pálivosť.


Náš príbeh
Náš e-shop Saucy, založený s láskou ku všetkému pikantnému, začal svoju cestu v roku 2023. Poháňaní túžbou preskúmať rozmanitý svet pálivých omáčok, sme sa rozhodli vytvoriť kolekciu omáčok svetového formátu, kde vyberáme iba remeselných výrobcov čili omáčok. Naším poslaním je naučiť ľudí konzumovať kvalitné čili omáčky, ktoré sú varené so starostlivosťou a kreativitou od ľudí, ktorí si dávajú záležať na každej fľaštičke.
STOP priemyselným omáčkam zo supermarketov!


Ručne vyrábaná dokonalosť
To, čo odlišuje výrobca našich pálivých omáčok, je oddanosť remeselnému spracovaniu. Každá fľaštička je výsledkom starostlivého miešania a testovania na dosiahnutie dokonalej rovnováhy pálivosti a chuti (niekedy je tej pálivosti schválne viac, na to pozor). Odoberáme iba tie najkvalitnejšie omáčky, aby sme zaistili, že každá kvapka týchto čili omáčok dodá chuť, ktorá pretrvá.


Chutné dobrodružstvo
V Sauci máme takú filozofiu, že čili omáčka nie je len korenie pre pridanie pálivosti; je to dobrodružstvo a objavovanie chutných kombinácií, ktoré by vás normálne ani nenapadli. Či už ste milovníkom chilli omáčok alebo zatiaľ len zvedavým nováčikom, naša kolekcia omáčok uspokojí všetky maškrtné jazýčky. Od jemných a ľahko pálivých až po extrémne pálivé. Máme pre každého niečo.


„Hot Ones“

Ako fanúšikovia obľúbenej relácie „Hot Ones“ čerpáme inšpiráciu z ich záväzku ponúkať to najlepšie z pálivých čili omáčok. Naša kolekcia obsahuje omáčky predstavené v Hot Ones show, čo vám umožní ochutnať rovnaké omáčky ako vaše obľúbené celebrity a nadšenci pálivých omáčok.


„Mr. Kubelík”

Rovnako ako Hot Ones s nadšením sledujeme českú šou Mr. Kubelíka. Zaujímaví hostia s nevyberavým moderátorom sú rovnako horúca téma, ako omáčky, ktoré im podávajú. Tie varí firma ZACH'S PESTO & CHILLI S.R.O., ktorá rovnako ako ostatné omáčky, ktoré ponúkame vyrába v malosériovom množstve a ponúka tak to najlepšie z českej čili scény čo môžete ochutnať.


Náš záväzok ku kvalite
Kvalita je srdcom všetkého, čo robíme. Od výrobcov, ktorých vyberáme, až po ingrediencie, ktoré používajú. Ponúkané pálivé omáčky sú vyrábané v malých sériách, aby boli zachované najvyššie štandardy kvality a čerstvosti.


Vydajte sa s nami na ohnivú cestu do sveta chilli omáčok
Saucy je viac ako e-shop; je to komunita nadšencov do chilli omáčok. Vydajte sa s nami na cestu plnú chutí a pálivosti, preskúmajte nové chuťové obzory a objavte radosť z toho, že môžete dodať pikantný šmrnc svojim jedlám.


Ďakujeme, že ste si vybrali Saucy ako spoločníka za ohnivo pálivým dobrodružstvom do sveta chilli omáčok. Tešíme sa, že budeme súčasťou vašich pikantných dobrodružstiev!