Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Čo ťa serie? - 🌶️ Papričky - Extra hot mix

...je jednou z otázok, ktoré pán Kubelík kladie svojim hosťom pri konzumácii pekelne pikantných jedál. Je to séria rozhovorov so zaujímavými hosťami na spôsob relácie Horúce jedlá. Omáčky, ktoré majú hostia na svojich jedlách, vyrába Zach's pesto & chilli a nájdete ich samozrejme aj v našom jedálnom lístku. 

Šou Pán Kubelík je najhorúcejšou šou v Českej republike. Je pod hlavičkou internetovej televízie V.O.X. TV, kde nájdete aj ďalšie zaujímavé relácie. Petr Kubelík je ako moderátor príjemný a bezprostredný. Svojim hosťom nič nedaroval, a preto je táto relácia taká obľúbená. Poradie horúcich jedál sa zvyšuje od najmenej horúceho po najhorúcejšie, rovnako ako v Hot Ones. Tu však majú hostia na konci rozhovoru možnosť vybrať si, či chcú byť uvedení do "siene slávy". Ak áno, musia si vybrať jednu z troch paprík, ktoré im pán Kubelík pripravil v pohári, a zjesť z nej aspoň polovicu. Je to výber superhotových papričiek, takže hosť nemá šancu uniknúť horúcemu peklu.

Všetky Kubelíkove diela nájdete tu.