Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Secret Aardvark

Secret Aardvark Trading Co. vzniklo v roku 2004 v U.S.A. v Portlande a založil ho Scott Moritz. Z domácej kuchyne a predaji na farmárskych trhoch sa dostali do viac ako 1000 obchodov po celom svete. Úspech ich omáčok podčiarkuje fakt, že sa jedná o jednu z najobľúbenejších chilli omáčok v Amerike. Omáčky sa dostali napríklad aj do Hot Ones show, kde žnú veľký úspech. Obľúbené sú ale predovšetkým preto, že ich môžete použiť úplne na všetko a každé jedlo vám krásne vylepší. O tom vie svoje aj Jimmy Fallon, ktorý sa zmieňuje o ich Habanero omáčke vo svojej show.

Bohužiaľ nás Scott opustil v roku 2009, keď zomrel na rakovinu pankreasu. Jeho odkaz je ale práve v jeho omáčkach a stará sa oň jeho žena Stacy, ktorá celú firmu prevzala a pokračuje tak vo výrobe týchto legendárnych omáčok.

Secret Aardvark Habanero chilli omáčka 238ml

Secret Aardvark Habanero chilli omáčka 238ml

Počet hviezdičiek je 2 z 5
Skladom
11,50 EUR
🔥 Pálivosť 3/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #3
Najobľúbenejšia Americká chilli omáčka, ktorá sa stala legendou. Vyvážená pálivosť s výbornou paradajkovou chuťou sa hodí úplne na všetko.