Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Queen Majesty

Queen Majesty Hot Sauce je malosériový remeselný výrobca s chilli omáčkami známa svojimi jedinečnými a chutnými výtvormi. Spoločnosť sídli v New Yorku a založili ju Erica Diehl a jej manžel Jon Pettus. Pálivá omáčka Queen Majesty si získala uznanie a oddaných prívržencov pre svojich vysoko kvalitné, ručne vyrábané štipľavé omáčky.

Ručne vyrábané horúce omáčky: Queen Majesty Hot Sauce sa špecializuje na výrobu malých šarží chilli omáčok z čerstvých a prírodných surovín. Ich omáčky sú známe pre svoje výrazné chute, ktoré často obsahujú kombináciu čili papričiek, ovocia a korenia.

Produktový rad: Spoločnosť ponúka rôzne príchute štipľavých omáčok, z ktorých každá má svoj vlastný jedinečný profil. Medzi obľúbené odrody od Queen Majesty patria „Scotch Bonnet & Ginger“, „Jalapeno Tequila & Lime“ a „Red Habanero & Black Coffee“.

Jedinečné ingrediencie: Ostré omáčky Queen Majesty sú známe svojim kreatívnym využitím ingrediencií. Napríklad ich pálivá omáčka „Red Habanero & Black Coffee“ kombinuje pálivosť papričiek habanero s bohatou chuťou čiernej kávy, výsledkom je komplexná a pikantná omáčka.

Úrovne pálivosti: Chili omáčky Queen Majesty sa líšia úrovňou pálivosti a vyhovujú celému radu chutí. Či už dávate prednosť jemnejšej omáčke alebo si vychutnávate ohnivú kopu chilli papričiek, je tu pravdepodobne omáčka Queen Majesty, ktorá bude vyhovovať vášmu gustu.

Ocenenie a uznanie: Spoločnosť získala uznanie a ocenenie v odvetví pálivých omáčok za svoje jedinečné a chutné výtvory. Ich omáčky boli uznávané pre svoju rovnováhu tepla a chuti.

Prírodné ingrediencie: Queen Majesty sa zaviazala používať prírodné suroviny bez GMO az miestnych zdrojov, kedykoľvek je to možné. Dôraz na čerstvé suroviny prispieva ku kvalite a chuti ich pálivých omáčok.

Oddanosť Queen Majestu kreativite, kvalite a chuti z nej urobila obľúbenú medzi tými, ktorí oceňujú remeselné pálivé omáčky. Jedinečná kombinácia ingrediencií a odhodlania používať čerstvé prírodné zložky ju odlišujú vo svete gurmánskych pálivých omáčok.

Queen Majesty Kakao & Ghost Pepper 147ml

Queen Majesty Kakao & Ghost Pepper 147ml

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
12,50 EUR
🔥 Pálivosť 4/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #6
Kakao a Ghost pepper je základom tejto exkluzívnej horko-sladkej chilli omáčky, ktorú dopĺňa dymová chuť chipotle a sladkosť ananásu. Je to…
Queen Majesty Scotch Bonnet & Zázvor 147ml

Queen Majesty Scotch Bonnet & Zázvor 147ml

Skladom
11,50 EUR
🔥 Pálivosť 2/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #4
Queen Majesty prináša chute Karibiku do Brooklynu a Saucy zase k vám na stôl. Zázvor dodáva šmrnc ohnivým Scotch Bonnet, limetková šťava a…