Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Chilli omáčky Merfs Condiments

Venuje sa výrobe vysoko kvalitných, chutných čili omáčok.
Kelly Schexnaildre je zakladateľkou a generálnou riaditeľkou Merfs Condiments. S viac ako 18 rokmi skúseností v potravinárskom priemysle sa Kelly etablovala ako popredný odborník na vytváranie jedinečných a lahodných pálivých omáčok.

Kellyina vášeň pre štipľavú omáčku začala na univerzite, kde začala vo svojej domácej kuchyni experimentovať s rôznymi čili papričkami a korením.
Kelly, odhodlaná premeniť svoj koníček na podnikanie, strávila niekoľko rokov zdokonaľovaním svojich receptov a získavaním najčerstvejších čili papričiek od miestnych farmárov.

Dnes je Merfs Condiments prosperujúcou spoločnosťou, ktorá ponúka širokú škálu produktov, od jemných až po extra štipľavé, z ktorých každý má svoj vlastný charakteristický chuťový profil.

Pod vedením Kelly sa Merfs Condiments stala známou svojim záväzkom ku kvalite, inováciám a spokojnosti zákazníkov.

Omáčky sa vyrábajú v USA v Denveri.

Merfs Condiments Cooyon Super Hot Sauce

Merfs Condiments Cooyon Super Hot Sauce

Skladom
12,95 EUR
🔥 Pálivosť 5+/5
🌎 Krajina pôvodu USA
Extrémne štipľavá omáčka so 6 000 000 SHU chilli extraktom nie je len o extrémnom utrpení. Vychutnáte si aj ovocnú chuť marhúľ a ananásu.…