Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Karma Sauce chilli omáčky

Karma Sauce je spoločnosť, ktorá vyrába množstvo gurmánskych pálivých omáčok a korenia. Karma Sauce, ktorú založil Gene Olczak v Rochestri v štáte New York, je známa svojim záväzkom vytvárať vysoko kvalitné, ručne vyrábané produkty z čerstvých a prírodných surovín. Spoločnosť kladie dôraz na jedinečné kombinácie chutí a ponúka rôzne úrovne pálivosti pre rôzne chute.

Tu je niekoľko kľúčových bodov o spoločnosti Karma Sauce:

Zakladateľ a filozofia: Gene Olczak, zakladateľ Karma Sauce, má vášeň pre pálivé omáčky a verí v použití tých najlepších ingrediencií na vytvorenie omáčok, ktoré vyvažujú pálenie a chuť. Filozofia spoločnosti sa točí okolo vytvárania štipľavých omáčok, ktoré nielen dodávajú pikantnosť, ale tiež zvýrazňujú chuť jedál, ktoré sprevádzajú.

Sortiment: Karma Sauce ponúka rozmanitú škálu pálivých omáčok, korenia a sals. Ich produkty sa dodávajú v rôznych úrovniach pálivosti, od miernych až po veľmi pálivé, čo zákazníkom umožňuje vybrať si omáčky, ktoré vyhovujú ich preferenciám. Medzi ich obľúbené pálivé omáčky patria „Karma Sauce“, „Burn After Eating“ a „Funken Hot“.

Prírodné prísady: Spoločnosť sa zaviazala používať prírodné prísady bez GMO a z miestnych zdrojov, kedykoľvek je to možné. Karma Sauce sa pýši čerstvosťou a kvalitou surovín používaných vo svojich produktoch.

Chuťové profily: Karma Sauce je známa svojimi jedinečnými chuťovými profilmi, ktoré často obsahujú prísady ako paradajky, papriky, ovocie a rôzne korenia. Výsledkom týchto kombinácií sú omáčky, ktoré sú nielen pikantné, ale aj bohaté a chutné.

Ocenenie a uznanie: Výrobky Karma Sauce získali rad ocenení a uznaní v odvetví pálivých omáčok. Ich omáčky boli uznávané pre svoju rovnováhu pálivosti a chuti.

Udržateľnosť: Spoločnosť tiež kladie dôraz na udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu a snaží sa minimalizovať svoj dopad na životné prostredie prostredníctvom ekologických postupov.

Odhodlanie Karma Sauce vytvárať vysoko kvalitné, chutné pálivé omáčky prispelo k jej popularite vo svete remeselne vyrábaných pálivých omáčok. Zameranie značky na čerstvé, prírodné ingrediencie a jedinečné chuťové profily ju odlišuje od masovo vyrábaných pálivých omáčok.

Karma Sauce Ashes 2 Ashes 148ml

Karma Sauce Ashes 2 Ashes 148ml

Skladom
13,50 EUR
🔥 Pálivosť 5+/5
🌎 Krajina pôvodu USA
Najpálivejšie prírodná chilli omáčka na trhu. Tou pokojne môže byť Karma Ashes 2 Ashes. Podľa našich skúseností a testovania ním naozaj je.…
Karma Sauce Scorpion Disco 148ml

Karma Sauce Scorpion Disco 148ml

Skladom
11,50 EUR
🔥 Pálivosť 5/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #9
Zažite Horúčku sobotňajšej noci! Scorpion Disco je oveľa viac ako zariadenie na mučenie ľudí. V skutočnosti, iba mesiac po tom, čo Sean…
Karma Sauce Cosmic Disco 148ml

Karma Sauce Cosmic Disco 148ml

Skladom
11,50 EUR
🔥 Pálivosť 4/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #7
Umami a mix super pálivých čili papričiek na vás čaká vo vnútri tejto kozmickej fľaštičky. Omáčka vznikla jadrovou fúziou omáčok Cosmic…
Karma Sauce Burn After Eating 148ml

Karma Sauce Burn After Eating 148ml

Vypredané
13,50 EUR
🔥 Pálivosť 5+/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #9
Tajný mix extra pálivých papričiek, ajwain, amchoor alebo hing prášok robí z tejto omáčky úplný unikát, ktorý sa dostal na krídelko #9 v…