Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Karma Sauce chilli omáčky

Karma Sauce je spoločnosť, ktorá vyrába množstvo gurmánskych pálivých omáčok a korenia. Karma Sauce, ktorú založil Gene Olczak v Rochestri v štáte New York, je známa svojim záväzkom vytvárať vysoko kvalitné, ručne vyrábané produkty z čerstvých a prírodných surovín. Spoločnosť kladie dôraz na jedinečné kombinácie chutí a ponúka rôzne úrovne pálivosti pre rôzne chute.

Tu je niekoľko kľúčových bodov o spoločnosti Karma Sauce:

Zakladateľ a filozofia: Gene Olczak, zakladateľ Karma Sauce, má vášeň pre pálivé omáčky a verí v použití tých najlepších ingrediencií na vytvorenie omáčok, ktoré vyvažujú pálenie a chuť. Filozofia spoločnosti sa točí okolo vytvárania štipľavých omáčok, ktoré nielen dodávajú pikantnosť, ale tiež zvýrazňujú chuť jedál, ktoré sprevádzajú.

Sortiment: Karma Sauce ponúka rozmanitú škálu pálivých omáčok, korenia a sals. Ich produkty sa dodávajú v rôznych úrovniach pálivosti, od miernych až po veľmi pálivé, čo zákazníkom umožňuje vybrať si omáčky, ktoré vyhovujú ich preferenciám. Medzi ich obľúbené pálivé omáčky patria „Karma Sauce“, „Burn After Eating“ a „Funken Hot“.

Prírodné prísady: Spoločnosť sa zaviazala používať prírodné prísady bez GMO a z miestnych zdrojov, kedykoľvek je to možné. Karma Sauce sa pýši čerstvosťou a kvalitou surovín používaných vo svojich produktoch.

Chuťové profily: Karma Sauce je známa svojimi jedinečnými chuťovými profilmi, ktoré často obsahujú prísady ako paradajky, papriky, ovocie a rôzne korenia. Výsledkom týchto kombinácií sú omáčky, ktoré sú nielen pikantné, ale aj bohaté a chutné.

Ocenenie a uznanie: Výrobky Karma Sauce získali rad ocenení a uznaní v odvetví pálivých omáčok. Ich omáčky boli uznávané pre svoju rovnováhu pálivosti a chuti.

Udržateľnosť: Spoločnosť tiež kladie dôraz na udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu a snaží sa minimalizovať svoj dopad na životné prostredie prostredníctvom ekologických postupov.

Odhodlanie Karma Sauce vytvárať vysoko kvalitné, chutné pálivé omáčky prispelo k jej popularite vo svete remeselne vyrábaných pálivých omáčok. Zameranie značky na čerstvé, prírodné ingrediencie a jedinečné chuťové profily ju odlišuje od masovo vyrábaných pálivých omáčok.

Karma Sauce - Ashes 2 Ashes 148ml

Karma Sauce - Ashes 2 Ashes 148ml

Skladom
13,50 EUR
Pálivosť 5+/5
Krajina pôvodu USA
Najpálivejšie prírodná chilli omáčka na trhu. Tou pokojne môže byť Karma Ashes 2 Ashes. Podľa našich skúseností a testovania ním naozaj je.…
Karma Sauce - Scorpion Disco 148ml

Karma Sauce - Scorpion Disco 148ml

Skladom
11,50 EUR
Pálivosť 5/5
Krajina pôvodu USA
Zažite Horúčku sobotňajšej noci! Scorpion Disco je oveľa viac ako zariadenie na mučenie ľudí. V skutočnosti, iba mesiac po tom, čo Sean…
Karma Sauce - Cosmic Disco 148ml

Karma Sauce - Cosmic Disco 148ml

Skladom
11,50 EUR
Pálivosť 4/5
Krajina pôvodu USA
Umami a mix super pálivých čili papričiek na vás čaká vo vnútri tejto kozmickej fľaštičky. Omáčka vznikla jadrovou fúziou omáčok Cosmic…
Karma Sauce - Burn After Eating 148ml

Karma Sauce - Burn After Eating 148ml

Vypredané
13,50 EUR
Pálivosť 5+/5
Krajina pôvodu USA
Tajný mix extra pálivých papričiek, ajwain, amchoor alebo hing prášok robí z tejto omáčky úplný unikát, ktorý sa dostal na krídelko #9 v…