Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Dirty Dick's Hot Sauce

Dirty Dick's Hot Sauce je obľúbená značka štipľavej omáčky známa svojimi jedinečnými a chutnými produktmi. Spoločnosť za Dirty Dick's Hot Sauce sa nazýva "Dirty Dick's Caribbean Hot Sauce" a založil ju Richard 'Dirty Dick' Westhoven. Značka sídli vo Vermonte v USA.

Tu sú niektoré kľúčové podrobnosti o chilli omáčke Dirty Dick's:

Origin: Dirty Dick's Hot Sauce bola vytvorená s inšpiráciou karibskými chuťami a prísadami. Značka si kladie za cieľ zachytiť podstatu karibskej kuchyne a korenia vo svojich pálivých omáčkach.

Omáčka No.1: Najznámejším produktom od Dirty Dick's Hot Sauce je ich charakteristická omáčka, jednoducho pomenovaná "Dirty Dick's Hot Sauce." Táto omáčka je oceňovaná pre svoj jedinečný a komplexný chuťový profil. Kombinuje habanero papričky s tropickým ovocím, ako sú banány, ananás a hrozienka, spolu s korením a octom a vytvára sladkú, ovocnú a mierne pikantnú omáčku.

Produktový rad: Okrem svojej charakteristickej omáčky ponúka Dirty Dick's množstvo ďalších pálivých omáčok a korenia. Tieto omáčky sa často vyznačujú kombináciou pálivosti, sladkosti a hĺbky chuti, vďaka čomu sú univerzálne na rôzne kulinárske použitie.

Ocenenie: Dirty Dick's Hot Sauce získala veľa uznania a ocenenia v priemysle pálivých omáčok. Je známa svojou rovnováhou pikantnosti a chuti, ktorá osloví ako nadšencov chilli, tak aj tých, ktorí hľadajú jedinečné korenie pre vylepšenie svojich pokrmov.

Použitie: Dirty Dick's Hot Sauces je možné použiť rôznymi spôsobmi, od marinovania mäsa až po pridanie chuti do omáčok, dipov a ďalších. Sú oceňované pre svoju všestrannosť v kuchyni.

Dirty Dick’s Chilli omáčka s tropickým ovocím 147ml

Dirty Dick’s Chilli omáčka s tropickým ovocím 147ml

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Vypredané
11,50 EUR
🔥 Pálivosť 3/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #6
Tropické ovocie a habanero robí túto omáčku krásne sviežou s príjemným paliem. Patrí medzi najlepšie na trhu a je jedna z našich…