Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Bravado Spice chilli omáčky

Bravado Spice Co. je spoločnosť so sídlom v Texase, ktorá sa špecializuje na výrobu remeselných pálivých omáčok a korenia. Spoločnosť bola založená Jamesom Nelsonom a Jeremiahom Tallerinom v roku 2011 a získala uznanie pre svoje vysoko kvalitné, malosériové pálivé omáčky, ktoré obsahujú množstvo jedinečných a chutných prísad.

Ako to v Bravado Spice Čo robia?

Umelecký prístup: Bravado Spice Co. sa pýši svojim remeselným prístupom k výrobe pálivých omáčok. Zakladatelia sú nadšení pre vytváranie jedinečných chuťových profilov, ktoré nie sú iba o pálivosti, za použitia čerstvých a vysoko kvalitných surovín.

Sortiment produktov: Spoločnosť ponúka rozmanitú škálu pálivých omáčok, z ktorých každá má svoj vlastný odlišný chuťový profil. Niektoré z ich obľúbených druhov štipľavej omáčky zahŕňajú Ghost Pepper and Blueberry, Ananás a Habanero a Black Garlic Carolina Reaper.

Prírodné ingrediencie: Bravado Spice Co. sa zaviazala používať vo svojich produktoch prírodné a zdravé ingrediencie. V ich chilli omáčkach nájdete iba prírodné prísady ako skutočné ovocie, zeleninu a korenie, ktoré prispievajú k ich komplexnej chuti.

Ocenenie a uznanie: Spoločnosť dostala rad ocenení a uznaní za svoje pálivé omáčky, vrátane výhry prestížnych cien Scovie Awards, ktoré oslavujú dokonalosť v korenených jedlách a nápojoch.

Úrovne pálivosti: Bravado Spice Co. ponúka množstvo úrovní pálivosti, ktoré uspokoja rôzne preferencie, od miernych až po extrémne pálivé. Takže, či už ste fanúšikom jemnejších štipľavých omáčok alebo milujete intenzívnu štipľavosť superpálivých papričiek, môžete si nájsť niečo podľa svojej chuti.

Kratívne chute: Bravado Spice Co. je známa svojou kreativitou pri kombinovaní neočakávaných ingrediencií na vytvorenie jedinečných chutí pálivých omáčok. Tento prístup rezonoval u nadšencov chilli omáčok, ktorí hľadajú niečo nad rámec tradičných pálivých korenín.

Udržateľnosť: Spoločnosť tiež kladie dôraz na udržateľnosť a ekologicky uvedomelé postupy. Svoje ingrediencie získavajú zodpovedne a zaväzujú sa minimalizovať svoj dopad na životné prostredie.

Produkty Bravado Spice Co. sú často vyhľadávané milovníkmi chilli papričiek a nadšenci do jedla, ktorí chcú svojim pokrmom dodať punc chuti a pálivosti. Záväzok spoločnosti ku kvalite, kreativite a udržateľnosti jej pomohol vybudovať silnú pozíciu na konkurenčnom trhu s chilli omáčkami.

Bravado Serrano & Bazalka  148 ml

Bravado Serrano & Bazalka 148 ml

Vypredané
10,50 EUR
🔥 Pálivosť 2/5
🌎 Krajina pôvodu USA
Jemne štipľavá omáčka s výraznou kyslou chuťou pripomínajúcou buffalo omáčku. Ako prvá nastúpi chuť octu a potom nasledujú jemné tóny…
Bravado Ghost Pepper & Čučoriedky 148 ml

Bravado Ghost Pepper & Čučoriedky 148 ml

Skladom
10,50 EUR
🔥 Pálivosť 4/5
🌎 Krajina pôvodu USA
🍗 Hot Ones #6
Svieža, ovocná a pekne štipľavá omáčka s príchuťou čučoriedok. Najskôr nastupuje ľahko kyslá chuť, potom príde svieža korenená chuť…