Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Blog

Urobte si vlastnú challenge v jedení chilli omáčok.

Urobte si vlastnú challenge v jedení chilli omáčok.

Ak chcete so svojimi priateľmi zažiť poriadnu srandu a výzvu, urobte si vlastnú súťaž v pojedaní chilli omáčok. V každej partii sa nájdu ľudia, ktorí úplne nedávajú pálivé jedlá a sú tak nútení posúvať svoje hranice pálivosti. Určite na to budete spomínať a smiať sa ešte dlho potom. Tí, ktorí tvrdia, že zvládajú pálivé jedlá ľavou zadnou, by ale nemali byť príliš sebavedomí, pretože aj ich môže táto challenge nečakane spáliť. Než si kúpite nejaké štipľavé omáčky, poradíme vám, ako najlepšie túto hot sauce challenge zostaviť.


Slovenský e-shop s chilli omáčkami

Slovenský obchod s chilli omáčkami.

Saucy je slovenský e-shop s tým najlepším výberom chilli omáčok. Ponúkame tie najlepšie remeselné omáčky zo sveta, Hot Ones show, Mr. Kubelík show a z Čiech. Chceme pre vás vytvoriť miesto, kde si vyberie čili omáčku naozaj každý.


Heatonist a Hot Ones show - raj pre milovníkov chilli omáčok

Heatonist a Hot Ones show - raj pre milovníkov chilli omáčok

Heatonist je spoločnosť predávajúca štipľavé omáčky, ktorá si získala popularitu vďaka svojmu spojeniu so show „Hot Ones“ na YouTube. „Hot Ones“ je youtubová show vytvorená spoločnosťou Complex Media a moderuje jej Sean Evans. Show debutovala v roku 2015 a odvtedy sa stala široko populárnou.


Prečo nám z ostrého jedla tečie z nosa?

Prečo nám z ostrého jedla tečie z nosa?

Každému z nás sa už stalo, že nám po užívaní si výborných čili omáčok začalo tiecť z nosa ako z pretrhnutého hydrantu. Už s tým už počítate a pripravíte si vreckovky na smrkanie, keď idete holdovať nejakým super pálivým omáčkam. Nič vás neprekvapí. Viete ale, prečo vám nádcha z nosa spúšťa?


Ako žať a skladovať chilli semienka

Ako žať a skladovať chilli semienka

Je dôležité prejsť celý proces pestovania chilli papričiek, aby ste si vybudovali zručnosti potrebné na produkciu vlastného zberu. Mať pod kontrolou celú svoju úrodu je zábava...


Čo sú remeselné chili omáčky?

Čo sú remeselné chili omáčky?

S termínom REMESELNÁ OMÁČKA sa nestretnete tak často, ako s remeselným pivom. A to je škoda. Po rozmachu remeselných pív prišiel prudký nárast nezávislých výrobcov potravín, ktorí vytvárajú produkty, o ktorých si veľké značky môžu nechať ich zdať. A presne o to nám ide.


Ako sa vyrába famózna Buffalo omáčka od Sauce Shop?

Ako sa vyrába famózna Buffalo omáčka od Sauce Shop?

Buffalo omáčka je od počiatku základom sortimentu firmy Sauce Shop a je to tiež jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli založiť eshop Saucy. Keď sa ľudia spýtajú členov Sauce Shop tímu na ich obľúbenú omáčku, väčšina z nich vám ukáže na Buffalo Hot Sauce, rovnako tak ako u nás v Saucy.

Ďalej