Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Recenzie Secret Aardvark Habanero Hot Sauce

Pozrime sa na legendárnu chilli omáčku od výrobcu Secret Aardvark Habanero Hot Sauce. Je to jedna z najznámejších a najobľúbenejších čili omáčok v Amerike. Omáčka je vyrobená v Tex-Mex štýle a hlavné ingrediencie sú pečené paradajky, habanero papričky a zmes korenia. Skvele sa hadia na cestoviny, na pizzu a môj osobný tip je pridať si ich na nachosky. Stačí si ich nasypať do misky a pokvapkať touto skvelou omáčkou. Čo sa týka pálivosti, za nás má 3/5 bodov. Je to taký príjemný stred. Chilli maniakov pekne zahreje, ale aj nováčikovia ju budú môcť zvládnuť, len budú chvíľku nariekať. Dôležité je, že pálivosť krásne ladí s chuťami a nič sa tam neprebíja.

Secret Aardvar Habanero má krásne hustú štruktúru, presne takú, aké by mali chilli omáčky mať. Ako prvá vám nabehne chuť pečených paradajok, korenia a trochu kyslosti po octe. Všetko spolu náramne ladí. Podobnú omáčku som naozaj ešte nejedol, chuťovo je to unikát. Pálivosť habanero papričiek prichádza postupne asi po 4-5 sekundách. Pre mňa ako chilli žrúta je pálivosť presne tam, kde má byť. Papričky krásne hrejú ale človek sa po tom nekrúti. Aj napriek tomu stále cítite chuť pečených paradajok a korenia. Táto chilli omáčka je dotiahnutá k dokonalosti. Rozhodne si ju obľúbite!

Odporúčané produkty1