Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Nová séria Hot Ones show je tu! Séria 23

Prvá séria Hot Ones roku 2024 je tu. Je to už 23. séria tohto úspešného programu a my v Saucy, vám prinášame prehľad všetkých nových omáčok, aké sa tu objavia.

1. Hot Ones Buffalo Hot Sauce - je to prvá Buffalo omáčka vyrobená priamo Hot Ones tímom. Kombinácia kajenských papričiek, destilovaného octu a pravého masla bez umelých dochucovadiel je záruka kvality a chuti. Pretože sa v tejto show jej krídielka, bolo hneď všetkým jasné, že tam Buffalo omáčka nesmie chýbať. Omáčka je inšpirovaná klasickým receptom Buffalo sauce obohatená o zábavné čerstvé ingrediencie ako je zeler, chipotle, melasa a údená paprika. Vďaka už pridanému maslu a koreniu sa môže táto Buffalo omáčka liať rovno na hotové krídla. Nie je potrebné žiadne dochucovanie.
Buffalo Hot Sauce | Hot Ones Hot Sauce


2. Sam Sa´House Smoky J Hot Sauce – Chef Sam je nováčikom v rodine Hot Ones. Svoju omáčku s údeným jalapenosom na bielom dube, agéve a s rascou zdokanluje už celé roky. Omáčka má dymovú chuť a je ľahko sladkastá. Vďaka miernej pikantnosti jalapenej papričiek sa nemusíte báť, že to s ňou nejako preženiete. Táto omáčka sa hodí úplne na všetko.
Smokey J Hot Sauce | Sam Sa'House


3. Funky's Stellar Fuzz Hot Sauce - Ďalší nováčik v Hot Ones. Najprv pikantná, potom sladkastá chuť tejto omáčky stavia do kontrastu ovocnú chuť habanero papričiek s dnes veľmi populárnym cesnakom. Chuť ešte dopĺňa ľahko sladkastý a kyslý jablkový ocot so zázvorom. Chuť je pekne vyvážená a hodí sa na morské plody rovnako dobre, ako na všetko ostatné.
Stellar Fuzz Hot Sauce | Funky's


4. Hot Ones Los Calientes Verde - Sladká bodka s príjemným paliem sa skrýva pod omáčkou číslo 4. Los Calientes je inšpirovaná Cali-Mex chuťou. Dymová chuť Serrano papričiek a ovocnými Habanero, sladkým ovocím a tomatillo je dielom majstrov chilli omáčok Hot Ones. Môžete ju dať na pizzu, tacos alebo krídla, jednoducho na všetko, čo potrebuje trochu nakpnúť.
Los Calientes Verde | Hot Ones Hot Sauce


5. Good Heat Queso SIN Queso Hot Sauce - Ďalší nováčik v Hot Ones show od Good Heat. Chef Maxim sa rozhodol uvariť chilli omáčku napodobňujúcu pikantnú, umami chuť s queso (queso je kozí syr), ale bez syra! Omáčka je vegánska a po rokoch testovania ju Maxim doviedol k dokonalosti. Tajomstvom chuti sú umami kvasnice, ktoré napodobňujú chuť vegánskym syrovým produktom a sú tiež plné vitamínov B. Je to úplne jedinečná omáčka, ktorú musíte skúsiť.
Queso SIN Queso Hot Sauce | Good Heat


6. Cantina Royal Morita Bourbon Maple Hot Sauce - Omáčka od Cantina Royal nebola v Hot Ones od 15. sezóny. Teraz sú späť s omáčkou obasujúcou moita (sušené jalapeno), whisky, javorový sirup a Carolina Reaper. Omáčka nie je presladená a narastajúci pal Carolina Reaper osloví každého chilli žrúta.
Morita Bourbon Maple Reaper | Cantina Royal


7. La Pimenterie Forbidden Fruit Hot Sauce - Výrobca La Pimenterie môžete poznať z 21. série Hot Ones. Sú späť so super paprikovou omáčkou so zmesou chilli papričiek, ktorú pred uvedením na trh dlhé mesiace fermentovali. Je pálivá, všestranná a má prekvapivo zložitú chuť na to, aká je jednoduchá.
Forbidden Fruit Hot Sauce | La Pimenterie


8. Da Bomb Beyond Insanity - stálice na krídielku č. 8 vám nemusíme dlhosiahlo predstavovať. Je to omáčka, ktorá odpáli každého hosťa. Ochutnajte ju aj vy, je na zakúpenie tu na našom e-shope.
Da Bomb Beyond Insanity 120ml


9. Chile Monoloco MataSanos Hot Sauce - Čile Monoloco bolo v Hot Ones v 12. sérii. Teraz je späť so svojou omáčkou s ovocnou chuťou, Carolina Reaper, slnečnicovým olejom, citrónom a octom. Jedením tejto omáčky sa zahrávate so zdravým rozumom. Už podľa vône poznáte, že je strašne pálivá.
MataSanos Hot Sauce | Chile Monoloco


10. Hot Ones The Last Dab: Xperience - Najpálivejšia omáčka v Hot Ones. Je vyrobená z Pepper X - novej najpálivejšej papričky na svete. Omáčka je vyrobená z viac ako 91% Pepper X a pokračuje v tradícii od roku 2017, kedy bola jediná omáčka na svete z Pepper X vyrobená práve pre Hot Ones ako Last Dab.
The Last Dab: Xperience | Hot Ones Hot Sauce