Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Heatonist a Hot Ones show - raj pre milovníkov chilli omáčok

Formát "Hot Ones" zahŕňa celebrity, ktoré spovedá Sean Evans, zatiaľ čo jedia sériu postupne pikantnejších kuracích krídeliek, ktoré sa naložili do tých najlepších čili omáčok z USA. Show je známa svojim jedinečným a pútavým štýlom rozhovoru, rovnako ako používaním pálivých omáčok, ktoré sa pohybujú od jemných až po extrémne pálivé. Úroveň pálivosti chilli omáčok sa meria pomocou Scovilleho stupnice, ktorá kvantifikuje pikantnosť chilli papričiek a ďalších pálivých jedál.

Heatonist je oficiálnym dodávateľom pálivých omáčky pre „Hot Ones“ a vytvára výber pálivých omáčok pre každú sezónu Hot Ones show. Omáčky uvedené v programe sú často exkluzívne alebo špeciálne vytvorené pre "Hot Ones". Heatonist taktiež predáva tieto pálivé omáčky na svojich webových stránkach a umožňuje fanúšikom zažiť svoju Hot Ones show aj doma.

Úspech „Hot Ones“ prispel k obľube pálivých omáčok a korenených jedál. V relácii sa objavilo široké spektrum osobností z rôznych oblastí, vrátane hudby, športu, filmu a televízie. Kombinácia zábavných rozhovorov a pikantných výziev urobila z „Hot Ones“ hit na YouTube, ktorý každú epizódu priťahuje milióny divákov.

Na webe Heatonist.com zoženiete asi ten najväčší výber čili omáčok na svete. Omáčky, ktoré predávajú sú od lokálnych výrobcov (USA) a sú tej najvyššej kvality. Touto cestou chceme ísť aj my v Sauci. Vyberáme a ponúkame vám tie najlepšie chilli omáčky vyrobené v Česku a na Slovensku, ale aj to najlepšie z Hot Ones show. U nás si vyberiete omáčky všetkých pálivostí, štýlov a chutí.

Odporúčané produkty3