Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Chilli omáčka Secret Aardvark Habanero

Secret Aardvark Habanero je obľúbená štipľavá omáčka známa pre svoju jedinečnú chuť a pal. Vyrába ho Secret Aardvark Trading Co., spoločnosť so sídlom v Portlande v Oregone. Omáčka je pomenovaná po mravenečníkovi (aardvark), nočnom cicavci pôvodom z Afriky, známom pre svoj dlhý ňucháč a jazyk.

Secret Aardvark Habanero omáčka sa vyrába predovšetkým z papričiek habanero, ktoré sú známe pre svoju ovocnú chuť a intenzívnu pálivosť. Omáčka však nie je prehnane pikantná a má dobre vyvážený chuťový profil. Okrem papričiek habanero omáčka obsahuje aj ocot, pečené paradajky, mrkvu, horčicu, cibuľu a rôzne korenia a bylinky. Táto kombinácia ingrediencií jej dodáva jedinečnú a všestrannú chuť.

Chilli omáčka si získala verných priaznivcov vďaka svojej všestrannosti a schopnosti doplniť širokú škálu jedál. Jej chuť je často popisovaná ako pálivá, ľahko sladkastá a pikantná, s miernou úrovňou pálivosti. Dodáva pikantný šmrnc tacos, burritos, hamburgerom, vajciam, sendvičom, pizzi a ďalším. Niektorí fanúšikovia si ju dokonca dávajú ako omáčku na hranolky alebo chipsy.

Secret Aardvark Habanero omáčka má výraznú etiketu s ilustráciou mravenečníka so slnečnými okuliarmi a cylindrom. Získala si obľubu nielen pre svoju chuť, ale aj pre svojrázne logo a branding.

Celkovo je Secret Aardvark Habanero milovaná milovníkmi pálivých omáčok, ktorí oceňujú jej jedinečný chuťový profil, miernu úroveň pálivosti a všestrannosť v rôznych pokrmoch. Stala sa základom mnohých kuchýň a je často chválená pre svoju schopnosť zvýrazniť chuť rôznych potravín.

Túto Chilli omáčku vrelo odporúčame! Môžete si ju zakúpiť u nás na eshope na Saucy!

Odporúčané produkty3