Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Ako sa vyrábajú Hot Ones omáčky?

V relácii Heat Eaters navštívili farmu Eda Currieho aby všetkým ukázali, ako a kde sa pestujú tie najpálivejšie papričky na svete.

Pozor všetci milovníci pálivého – chvíľa, na ktorú ste čakali, je konečne tu! V tejto epizóde Heat Eaters sa šéfkuchárka Esther Choi vydáva na toľko očakávanú cestu dole do Južnej Karolíny, aby navštívila legendárneho pestovateľa Hot Ones - Smokin' Eda Currieho. Od pestovania Carolina Reapers po novokorunovanú najpálivejšiu papričku na svete, Pepper X, spolu s prísne tajnými papričkami vo vývoji – táto epizóda ponúka komplexný pohľad na to, čo je potrebné na prevádzkovanie úspešnej chilli farmy a na výrobu najpálivejších omáčok na svete. Dozviete sa o Edove 'Poli Snov (Field of Dreams)', kde je priekopníkom nových divokých druhov chilli papričiek! Získajte exkluzívnu prehliadku továrne, kde vznikajú slávne chilli omáčky Hot Ones, vrátane slávnej "Last Dab"! A čo je najlepšie, vypočujte si z prvej ruky správy o tom, aký Smokin' Ed naozaj je, od priateľov a rodiny, ktorí ho poznajú najlepšie!

Odporúčané produkty3