Rýchle odosielanie zásielok v Česku a na Slovensku 🚚              Ponúkame kvalitné remeselné chilli omáčky 🔥              Najväčší výber čili omáčok z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom mieste 💥

Ako sa vyrába famózna Buffalo omáčka od Sauce Shop?

Buffalo omáčky samozrejme nie sú žiadnou novinkou. Ako by ste očakávali, to, čo začalo v Buffale (v Spojených štátoch) ako tajná omáčka na kuracie krídla, sa stalo globálnym hitom. Teraz nájdete Buffalo krídielka v ponukách po celom svete.

RECEPT NA BUFFALO OMÁČKU
Buffalo Hot Sauce je jedným z typických receptov Sauce Shop od doby, keď ju uviedli na trh v roku 2014. Historicky je to jedna z tých, pre ktoré sa ľudia stále vracajú. Hoci v priebehu rokov prešla určitými vylepšeniami receptúry, jej kľúčové vlastnosti zostali. Je ostrá, štipľavá, celkom krémová a príjemne pálivá.
Keď ju prvýkrát vyskúšate, dostanete nádych octovej vône. Tá je často mylne považovaná za pálivosť, ale práve to z nej robí takú dokonalú omáčku na nakladanie krídiel. Ocot pomáha prerezať tuk z kurčaťa, čo vytvára najepickejšie Buffalo krídla. Táto buffalo omáčka je úplne vegánska, čo znamená, že si ju nemusíte vychutnávať len s kuracím alebo iným mäsom – skúste ju namiesto toho napríklad s karfiolom alebo inou zeleninou!
Ďalšou kľúčovou vlastnosťou omáčky v štýle Buffalo je pálivosť. Musí byť poriadne pálivá. Tento recept na Buffalo omáčku sa skladá z menej ako 30% vyzretých papričiek Jalapeño. V kombinácii s ostrosťou octu má táto omáčka pekný šmrnc. V Sauce Shop zrejú všetky ich čili papričky interne. Mike, rezidentný expert na chilli, je zodpovedný za starostlivosť o chilli počas procesu zrenia a pomáha vyzdvihnúť všetky komplexné chute.

AKO POUŽÍVAŤ BUFFALO OMÁČKU
Použite ju na všetko a na čokoľvek! Určite odporúčame vyprážané kura a samozrejme krídelká (recept na pečené kuracie krídelká nájdete na našom webe). Skvele sa hodí aj ako omáčka na hranolky alebo na spestrenie grilovaného syrového sendviča. Pamätajte, že táto Buffalo Hot Sauce je tiež vegánska, takže ju môžete použiť aj v množstve vašich obľúbených vegánskych receptov.

Táto omáčka tiež získala ocenenie Greate Taste a to rovno celé 3 hviezdy! To z nej robí oficiálne najlepšiu Buffalo omáčku na trhu. Tak neváhajte a ochutnajte ju tiež!

Odporúčané produkty2